Kawa sprawia, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Przy kawie marzenia stają się rzeczywistością. Dobrze to wiemy – w Starbucks codziennie doświadczamy tego, co niezwykłe. Dołącz do nas i stań się częścią marki kochanej na całym świecie przez prawdziwych pasjonatów kawy.

Wierzymy, że na miłość i kawę zawsze jest czas

A jeszcze lepiej, gdy miłość i kawa idą ze sobą w parze.W Starbucks naprawdę kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy. Nasze niezwykłe kawiarnie są przystanią miłośników kawy na całym świecie.

Wiemy, że w dobrym towarzystwie kawa smakuje jeszcze lepiej

Nasza kawa łączy ludzi. Jesteśmy codziennym miejscem pracy i spotkań niezwykłych osób, które w Starbucks czują się po prostu dobrze. Z nami tematy do rozmów nigdy się nie kończą. Nasza codzienność to inspirowanie i czerpanie inspiracji od innych: Partnerów, gości czy członków lokalnej społeczności.

Zapewniamy rozwój w rozmiarze Venti

Chcemy, aby nasi Partnerzy byli z nami jak najdłużej. Dlatego możesz być pewna/pewien, że będziemy wspierać Cię w realizacji marzeń osobistych i zawodowych każdego dnia. Marką Starbucks w Polsce zarządza spółka AmRest, w której portfolio znajdują się inne globalne marki – dzięki temu masz nieograniczone możliwości rozwoju. Wszystko zależy od Ciebie!