W Starbucks kochamy to, co robimy

Dlaczego? Bo Starbucks to nie tylko pyszna kawa!
To świat nieograniczonych możliwości, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

1000
osób liczy obecnie zespół
Starbucks Polska
Już przeszło
200
managerów zarządza
naszymi kawiarniami w Polsce
Tylko od początku 2018 roku, aż
250
osób rozpoczęło ścieżkę
rozwoju wewnętrznego.
Dodatkowe szkolenia dla każdego, kto szczególnie interesuje się światem kawy.

Poznajcie nasz zespół

 • Kasia Joniec

  Kasia Joniec

  Kierownik Regionalny, Bukareszt

  Dowiedz się więcej

  Swoja przygodę w Starbucks zaczęłam 8 lat temu jako Barista, kiedy po pierwszym roku studiów szukałam wakacyjnego zajęcia. Ponieważ była to moja pierwsza praca, już od początku byłam pozytywnie zaskoczona przyjęciem mnie do zespołu – coffee tasting przygotowany przez mojego Store Managera, z wieloma kawowymi ciekawostkami zapamiętałam do dziś. Starbucks od początku był dla mnie trzecim (a często nawet pierwszym) miejscem i pozwolił mi rozwinąć się zawodowo, a dzięki poznaniu każdego obszaru w strukturze kawiarni, dziś mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi partnerami.

  To co cenie sobie najbardziej w marce to zdecydowanie ludzie – przez ostatnie 8 lat spotkałam wiele osób, które inspirowały mnie do bycia lepszym, motywowały do wyjścia poza strefę komfortu i dziś są moimi przyjaciółmi nie tylko w pracy, ale tez w życiu prywatnym.

  To co łączy Starbucks i Amrest to dla mnie zdecydowanie nasza kultura Wszystko Jest Możliwe i sama wielokrotnie byłam częścią dokonywania „niemożliwego” :) Ale to za co najbardziej lubię pracę w Starbucks to fakt, że pozwala mi spełniać marzenia. Dziś mieszkam w Bukareszcie i pracuję jako District Manager, łącząc pracę z moją największą pasją – podróżowaniem. I jestem przekonana, że to nie koniec mojej zawodowej ścieżki!

 • Asia Kozik

  Asia Kozik

  Kierownik Kawiarni, Warszawa

  Dowiedz się więcej

  Moja kariera w gastronomii rozwinęła się w Londynie, gdzie przez prawie 6 lat prowadziłam małą kawiarenkę przy bardzo ruchliwej High Street.
  Już wtedy wiedziałam, że praca z ludźmi a przy tym parzenie dobrej kawy to jedyne co chce w życiu robić 😊. Goście odwiedzający nasze miejsce każdego dnia, koledzy pracujący ze mną za barem i kawiarnia tętniąca życiem! Polubiłam to szybkie tempo. Po wielu latach zdecydowaliśmy się z mężem i córką wrócić do Polski i to, czego najbardziej się obawiałam to fakt, że moje doświadczenie za granicą nie zostanie docenione w kraju. Mimo ukończonych studiów z zarządzania obawiałam się, że będę musiała wszystko zaczynać od początku, a stawka, jaką dostanę na początek będzie bardzo niska.

  Ale będąc optymistką, jeszcze przed wyjazdem opowiadałam wszystkim w Anglii, że jeśli pracować w Polsce, to tylko w Starbucks. Dlaczego? To bardzo proste: jestem osobą roześmianą, pozytywnie nastawioną do życia i nie lubiącą się nudzić w pracy, a właśnie tak postrzegałam pracowników Starbucks’a na całym świecie. Po przyjeździe do kraju od razu wysłałam CV do Starbucks, nie wiedząc do końca czy będzie to miejsce dla mnie, ale bardzo, bardzo chciałam się dostać.
  Po kilku rozmowach z Olgą, z działu rekrutacji okazało się, że mnie chcą 😊 Nawet nie wiecie jak się cieszyłam! Warunki zaproponowane mi na początku były super, więc z największą radością 1 lutego 2017 podpisałam umowę i rozpoczęłam pracę dla Starbucks Polska.

  Od tego czasu minęły już prawie 2 lata - jestem Store Managerem i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy w życiu, nawet na studiach, nie nauczyłam się tak wiele o biznesie jak tutaj, i to tak szybko.

  Ciągle staje naprzeciw nowych wyzwań, a zmiana, to moje drugie imię 😉 Ale nie zamieniłabym tego na nic innego!
  Szkolę, zatrudniam, prowadzę swoją kawiarnię, a przy tym mam najlepszy zespół, jaki można sobie wymarzyć!
  Pozdrawiam i do zobaczenia w Starbucks - za barem 😉

 • Monika Wasilewska

  Monika Wasilewska

  Zastępca Kierownika Kawiarni, Szczecin

  Dowiedz się więcej

  Do Starbucks trafiłam ponad 3 lata temu. Na początku była to dla mnie praca dodatkowa, dzięki której mogłam dorobić na studiach. Jednak nie spodziewałam się, że spotkam na swojej drodze tylu wspaniałych ludzi, pełnych pasji i uśmiechu. Starbucks dla mnie to miejsce, które nie jest tylko pracą, ale również miejscem spotkań z przyjaciółmi, rozmowy z gośćmi - poznawanie nowych ludzi i wspaniała atmosfera każdego dnia.

  Praca w Starbucks dała mi bardzo dużą możliwość rozwoju i nauki. Zaczynałam jako Barista, mój rozwój w firmie był bardzo dynamiczny, szybko awansowałam na stanowisko Młodszego Kierownika Zmiany. W przeciągu kolejnego roku miałam możliwość awansowania na kolejne dwa stanowiska: Kierownika Zmiany i Zastępcę Kierownika Kawiarni, co było nie lada wyzwaniem. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia na Kierownika Kawiarni J Wszystko dzięki ludziom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i we mnie wierzyli oraz wsparciu, jakie dostałam w tym czasie.

  Obecnie w swojej kawiarni prowadzę obszar People Managera - zajmuje się rekrutacją, rozwojem innych oraz szkoleniami . Największą radość sprawia mi wspieranie partnerów w ich rozwoju oraz patrzenie na ich sukcesy. Idąc do pracy największą dawkę energii dają mi ludzie, z którymi mam przyjemność pracować oraz goście, którzy do nas przychodzą nie tylko po kawę.