Czesc!

Witaj na naszym blogu, gdzie znajdziesz najświeższe wiadomości ze świata Starbucks.

Jak wygląda szkolenie w Starbucks?

03.10.2019r.

8P9A4823

Na pewno słyszeliście o tym, że w Starbucks kochamy to co robimy! Ale czy słyszeliście o tym, że każdy nowy Partner jest otoczony przez nas wyjątkową opieką?

 

Nasze szkolenie dla Baristów w Starbucks trwa minimum cztery tygodnie! Dzięki temu każdy nowy Partner ma czas na to, aby nauczyć się każdej czynności i przyswoić niezbędną wiedzę potrzebną do pracy, jako Barista. Wierzymy, że dzięki odpowiednio długiemu szkoleniu możemy zmniejszyć stres, który przecież przyświeca każdemu podczas pierwszych dni pracy.

 

Podczas całego szkolenia naszym nowym Partnerom towarzyszy wyjątkowy mentor – Barista Trener. Jego rolą jest przekazać całą niezbędną wiedzę i otoczyć nietuzinkową opieką nowych Baristów w trakcie ich pierwszych chwil w Starbucks.

 

Nasze szkolenie, to nie tylko praca za barem wśród nowych kolegów, ale także specjalnie przygotowane szkolenia grupowe, takie jak: energetyczny „Starbucks Experience” i pełne wiedzy spotkanie „Wiedza kawowa i latte art”. Utrwalenie wiedzy jest możliwe również dzięki wykonywaniu quizów, gier i zabaw na naszej platformie e-learningowej.

 

Ale to nie wszystko! Rozpoczynając swoją drogę w Starbucks każdy nowy Partner otrzymuje od nas wyjątkowy pakiet powitalny – plecak, słuchawki, notes, reusable cup i wiele innych!

 

Nasze szkolenia to nie tylko wyjątkowa opieka, ale także przekazywanie ogromnej pasji do kawy i pokazywanie, że żyjemy w kulturze Wszystko Jest Możliwe, ponieważ kochamy to co robimy :)